Teenused

Põhitegevusalaks on elamute ja mitteeluhoonete ehitus.

Teostame üldehitus- , katuse- , fassaadi- , plaatimis- , viimistlus-, remondi- , toru- , elektri- , renoveerimis töid.

Üldehitus – Kivi- ja betoonkonstruktsioonide ehitus. Seinete ja aiapostide ladumine. Vundamendid. Põrandate valamine. Põranda armeerimistööd.

Katusetööd – Parandame või vahetame teie vana katuse välja. Vihmaveesüsteemi paigaldus. Pööningu korruse väljaehitus. Tuulekastid. Kõik katusega seonduv.

Fassaadid – Eramute ja teiste hoonete fassaaditööd. Soojutamine.

Plaatimistööd – Põrandad. Vannitoad. Üldkasutatavad ruumid. Soovite uut vannituba või vana uuendada.

Viimistlus – Pahteldamine. Värvimine, Tapeetimine. Krohvimine. Erinevate põrandakatete paigaldus. Lagede – ja liistude paigaldus. Struktuur- ja dekoratiiv värvimine. Akna- ja ustepalede viimistlemine. Erinevad kipsitööd.

Remonditööd – Mis iganes remonditööd. Kui midagi on katki, vajab parandust või väljavahetust. Teeme kõik korda. Kui ei oska siis õpime. Meie käes ei jää miski tegemata.

Torutööd – Vannitoa-, sauna ja sanitaartehnilised tööd. Kui teil torud tilguvad või soovite uut torustikku vannituppa, kööki, majja või sauna.

Elektritööd – Soovite uut elektrijuhtmestikku korterisse, majja, hoonesse või see ültse puudub, lisada pistikuid ja lüliteid. Lamp vajab vahetust.

Renoveerimistööd – Korterite, majade ja hoonete värskendamine. Materjalide välja vahetamine, parandamine. Uuendamine. Taastamine.

Puussepatööd – Puitkarkassid, Fassaadid, Katusekonstruktsioonid, Tuulekastid, Erinevad Piirded, Puitsõrestik vaheseinad ja lae karkassid, Aedade ehitus.

Tänavakivide paigaldus ja Terasside ehitus. Teeme teile aiamaja, kuuri, garaaži varjualuse või väliköögi.

Valmistame eritellimusel mööblit.

Tegeleme kõik võimalike ehitustöödega. Kõik mis ehituspoest on saada teeme ära. Võta ühendust ja peame plaani.

Ja kui töö on valmis siis pühime kõik puhtaks ka.

Vaata meie tehtud töid Galeriist.

Võta meiega ühendust ja peame plaani.